System zarządzania ISO 9001:2015

www.tuv.com
ID 9105041799

O FIRMIEPrzedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „GRAMET” od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji części oraz podzespołów do lokomotyw i elektrycznych zespołów trakcyjnych, a dostępna oferta cały czas się rozszerza.

Nasze mocne strony to wysoka jakość oferowanych produktów, konkurencyjność, terminowość dostaw, doświadczenie w branży, nowoczesny park maszynowy pozwalający uzyskać najwyższą jakość naszych produktów, silna kadra zarządzająca oraz wykwalifikowana kadra pracownicza.

Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zaprojektować, wykonać i dostarczyć potrzebne części zamienne i podzespoły. Ponadto istnieje możliwość wykonania urządzeń według dostarczonych przez klienta wzorów czy też dokumentacji technicznej.

Zarząd firmy od lat kładzie duży nacisk na doskonalenie jakości poprzez dostosowanie organizacji pracy do wciąż zmieniających się warunków oraz rozwijanie umiejętności swoich pracowników, czego dowodem jest rosnąca liczba naszych stałych kooperantów oraz uzyskane przez nas certyfikaty i dopuszczenia:

  • Certyfikat ISO 9001:2008 Nr 70 100 30866
  • TDT- Systemy Spawalnictwa
  • Świadectwo zgodności Przewozów Regionalnych Nr PBU4-620-64/2009
  • Świadectwo Typu UTK na ślizg z nakładkami węglowymi do pantografu AKP-4E, 5ZL-GM nr T/2010/0382/EL, T/2010/0383/EL


Obecnie przygotowujemy się do wdrożenia międzynarodowego standardu dla branży kolejowej IRIS. Firma posiada Certyfikat upoważniający do spawania pojazdów szynowych i części pojazdów szynowych w klasie CL1..

PPHU GRAMET od wielu lat współpracuje z : Przewozami Regionalnymi, PKP Cargo, ICC, PLK oraz firmami prywatnymi.

Zapraszamy do zapoznania i skorzystania z naszej oferty.